Canva - váš pomocník s grafikou

Kurz je určen všem, kteří se chtějí naučit pracovat s jedním z nejpopulárnějších nástrojů pro vizuální komunikaci a tvořit působivou grafiku i bez znalosti grafického designu. Nepotřebujete žádnou dosavadní zkušenost práce s grafikou, ani znalost grafických programů. Vše se naučíte přímo na školení.

Obsah kurzu: 

Proč potřebujete Canvu?
V této části se dozvíte, že Canva je obrovsky prospěšný nástroj, který Vám pomůže s grafikou téměř k čemukoli - letáky, reklamy, vizitky, příspěvky na sociálních sítích, firemní design, youtube grafika, prezentace atd. Je toho opravdu mnoho.

Základy Canvy
V této části si založíte svůj vlastní účet a budete společně s lektorem objevovat administraci Canvy. Vytvoříte si svou první grafiku. Naučíte se pracovat s fotkami, texty a barvami. Ukážeme Vám, jak stahovat výsledky své práce nebo tisíce vzorů zdarma do svého počítače.

Tvorba brand identity
Můžete v Canvě rovnou začít tvořit svou vlastní grafiku během pár vteřin. Ale co to posunout ještě výše? V této části si nadefinujete svůj vlastní podnikatelský záměr (může být reálný nebo vymyšlený) a naučíte se, jak vytvořit identitu pro svou značku.

Design pro brand identity
V této části vezmete výstupy z předchozí lekce a začnete "stylovat". Nejdříve budeme postupovat společně a pak si vše aplikujete na svůj vlastní podnikatelský záměr.

Prezentace v Canvě
Prezentace v Canvě jdou vytvořit velice rychle, ale zato mohou být velice účinné a designově na vysoké úrovni.

Webové stránky v Canvě
V Canvě můžete navrhnout skvělý design pro Vaše webové stránky. Dříve bylo zapotřebí platit ohromné peníze grafikům. Dnes už nemusíte.

Design pro sociální sítě
Hodně lidí dnes dává příspěvky na sociální sítě. Chcete, aby vaše osobní příspěvky nebo příspěvky firmy vypadaly skvěle? S Canvou to není žádný problém. Naučíte se tvořit příspěvky na Facebook, Instagram a další sociální sítě. Pro generování textů reklamních příspěvků se také naučíte využívat možností umělé inteligence (Chat GPT).

Tvorba videí a animací
V této části uvidíte, jak Canva dokáže pracovat s videem. Také si založíte svůj vlastní tréninkový YouTube kanál a vytvoříte pro něj v Canvě grafiku.

Délka kurzu: 

9 dní - 17 hodin - vždy 15:00 - 17:00 hod. (pouze poslední blok do 16:00 hod.)

Forma výuky:

on-line (MS Teams/Google Meet)

Termín kurzu:

29.5., 30.5., 5.6., 6.6., 12.6., 13.6., 19.6., 20.6., 26.6.2024
(přes ÚP se již přihlašovat nelze, v případě zájmu se nám ale i tak prosím ozvěte, sdělíme vám další možnost přihlášení)

Cena:

9 350 Kč vč. DPH (spoluúčast účastníka: 1 683 Kč vč. DPH)

Přihlášení:

Postup, jak si objednat kurz krok za krokem, naleznete v našem manuálu.

Přihlásit se můžete prostřednictvím internetového e-shopu Úřadu práce ČR zde.

V případě dotazů či pomoci s přihlášením se na nás obraťte na níže uvedených kontaktech:
tel.: 499 810 606, email: info@pcstorm.cz

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace