Podnikatelský koučink

Proč koučink?
Podnikatelský koučink je zaměřený na potřeby konkrétní osoby a jejích cílů. Ve spolupráci s koučem snáze udržíte směr, kterým se ve svém podnikání chcete ubírat. Posílíte své silné stránky, odhalíte slepá místa a zjistíte, co vás brzdí. Koučování vám může pomoci v dosažení konkrétních výsledků při rozjezdu, rozvoji nebo změně podnikání. V kouči získáte partnera pro konzultaci strategických rozhodnutí i zlepšení každodenní podnikatelské praxe.

Pro koho je podnikatelský koučink?
Zaměřeno na majitele firem, manažery nebo podnikatele, kteří již většinou úspěšní jsou, ale chtějí dosáhnout další mety nebo větší osobní spokojenosti. Řeší otázky související s vedením týmů, se strategiemi toho, jak se bude firma vyvíjet a jak se oni sami mohou posunout dál jako osobnosti, které ostatní inspirují.

Co díky koučování můžete získat
I v podnikání můžete být sami sebou a efektivně využívat svůj čas pro práci a rodinu
Můžete výrazně ovlivnit atmosféru ve firmě a zvýšit spokojenost lidí v týmu
Posílíte své dovednosti být skvělým šéfem
Získáte jasnější představu o tom, jak rozvíjet své podnikání a kam ho dále směrovat
Úspěšné zvládnutí nového projektu, navýšení obratů či zlepšení konkurenceschopnosti
Naučíte se více naslouchat svému vnitřnímu hlasu - získáte větší sebedůvěru
Lépe poznáte sami sebe - odhalíte své silné stránky i vnitřní sabotéry
Budete si víc užívat to, co děláte každý den a získáte odvahu dělat to, co vám dává smysl

Co je důležité vědět
Kouč je průvodcem na vaší cestě. Pokládá otázky, které byste si velmi pravděpodobně sami nepoložili a které vám pomáhají najít vhodné řešení. Při koučinku se zaměříme na přítomnost a budoucnost v oblasti, kterou chcete rozvíjet. Na své řešení si přijdete sami. Jen vy sami víte, jaká cesta je pro vás nejlepší. Kouč pro vás vytváří bezpečný prostor, kde dochází k uvědoměním, která vás posouvají na vaší cestě vpřed. Nečekejte však žádné rady ani univerzální návody. Vycházíme z toho, že vždy máte k dispozici všechny zdroje potřebné k tomu, abyste došli k cíli, který jste si vytyčili. Vždy jste plně schopni své stávající i nově objevené zdroje využít ve svůj prospěch. Váš úspěch závisí na vaší zodpovědnosti a osobním přístupu.

Jedná se o 3 měsíční spolupráci zahrnující 12 setkání po dobu 1h. Setkání je možné realizovat osobně, telefonicky či on-line formou. Standardně se setkání realizují 1x týdně. První úvodní hodina je realizována zpravidla osobně. Jedná se o strategickou hodinu, kde se stanoví cíle, klíčové téma a seznámení s kaučem.

Pokud máte zájem o bližší informace a ceně - neváhejte nás kontaktovat zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace