Tento kurz je doporučený pro zájemce, kteří se chtějí připravit na certifikační zkoušky Check Point Security Administrator.
Obsah kurzu se skládá z teoretické části, která pokrývá požadavky na CCSA certifikaci. Dále zahrnuje praktickou část, kde si účastník vyzkouší nasazení Check Point gateway, nastavení základní bezpečnostní politiky, správu a monitorování systému, implementaci VPN a upgrade systému v labovém virtualizačním prostředí.
Obecná znalost TCP/IP a praktická zkušenost s operačními systémy Windows, Unix.
CCSA kurz je vhodný pro administrátory a správce sítě, kteří spravují Check Point Security Gateway. Tento kurz je doporučený pro zájemce, kteří se chtějí připravit na certifikační zkoušky Check Point Security Administrator.
Materiály jsou v elektronické podobě.
Naučte se základní pojmy a rozvíjejte dovednosti potřebné pro správu základních úkolů zabezpečení IT.
střední
3 dny